Добутком трьох послідовних цілих чисел є 990. Якою є сума цих трьох чисел? Даю 20 балів.

Попередньо щиро вдячний.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Артём.

х - первое число

х+1 - второе число

х+2 - третье число

x(x + 1)(x + 2) = 990 \\ ( {x}^{2}  + x)(x + 2) = 990 \\  {x}^{3}  + 2 {x}^{2}  +  {x}^{2}  + 2x = 990 \\  {x}^{3}  + 3 {x}^{2}  + x - 990 = 0

По схеме Горнера (на фото):

(x - 9)( {x}^{2}  + 12x + 110) = 0 \\ 1)x - 9 = 0 \\ x = 9 \\ 2) {x}^{2}  + 12x + 110 = 0 \\ D =  {12}^{2}  - 4 \times 110 = 144 - 440 =  - 296 \\ D < 0 \\ net \:  \:  \:  \: kornei

x = 9

x+1 = 9+1 = 10

x+2 = 9+2 = 11

9 + 10 + 11 = 20

Ответ: 20