Катя, Сергій і Міша збирають гриби. Катя зібрала 65% всіх грибів, Миша - 60% остачі, а Сергій

решту 28 грибів. Скільки всього грибів зібрали діти разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Екатерина.

Пошаговое объяснение:

65%=65/100=0,65

60%=60/100=0,6

х грибов собрали всего

0,65х грибов - собрала Катя

х-0,65х=0,35х грибов - остаток

0,35х•0,6=0,21х грибов - собрал Миша

х-0,65х-0,21х=0,14х - собрал Сергей

28 грибов собрал Сергей

0,14х=28

х=200 грибов всего

ответ: 200 грибов