Івасик, Оксанка та їх батько з матір'ю зібрали разом 243 гриби. Мати зібрала 84 гриби, що на 27

грибів більше, ніж зібрав Івасик, а Оксанка і батько зібрали грибів порівну. Скільки грибів зібрала Оксанка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хотяинцева Вика.

Ответ:

56 грибов

Пошаговое объяснение:

1) 84 - 27 = 57 (грибов) - собрал Ивасик

2) 84 + 57 = 141 (гриб) - собрали мама с Ивасиком

3) 243 - 141 = 102 (гриба) - собрали Оксанка и папа

4) 102 : 2 = 56 (грибов) - собрала Оксанка