Діти зібрали 48 грибів білих і підберезників. вони розклали гриби в купки так,що на кожній 5 білих

грибів припадало 7 підберезників. іншого разу вони зібрали 56 грибів і розклали в купки по 3 білих і по 5 підберезників. скільки всього білих грибів зібрал діти?

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.
1)7+5=12(гр.)-по однiй купцi білих і підберезників
2)48:12=4(к.)-по купцi 
білих і підберезників
3)4·5=20 (гр.)-бiлих першого разу
4)3+5=8(гр.)-по однiй купцi білих і підберезників
5)56:8=7(к.)-по купцi білих і підберезників
6)7·3=21(гр.)-бiлих другого разу
7)20+21=41(гр.)-всього зiбрали дiти