Знайди значення виразу x5 - x4 + x3 - x² + x, якщо x = -1, x = 0:/x = 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Рожина София.

Ответ:

х5-х4+х3-х2+х

х=-1

(-1)-5-(-1).4+(-1)-3-(-1)•2+(-1)=-5+4-3+2-1=-3

x=0

0.5-0.4+0.3-0.2+0=0

x=2

2.5-2.4+2.3-2.2+2=10-8+6-4+2=6