Виконай ділення многочлена на многочлен: x'5+3x'3+8x-6 на x'2+2x+3 (')-позначення степені


Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Роман.

Ответ:

Для виконання ділення многочлена x^5 + 3x^3 + 8x - 6 на многочлен x^2 + 2x + 3, спочатку розпочнемо з ділення старших ступенів многочленів.

x^5 / x^2 = x^3 (це перший член частки)

Тепер помножимо (x^3) на (x^2 + 2x + 3):

x^3 * (x^2 + 2x + 3) = x^5 + 2x^4 + 3x^3

Після цього віднімемо це від початкового многочлена:

(x^5 + 3x^3 + 8x - 6) - (x^5 + 2x^4 + 3x^3) = -2x^4 + 8x - 6

Тепер ми маємо новий многочлен -2x^4 + 8x - 6. Повторимо той самий процес з ним:

-2x^4 / x^2 = -2x^2 (це другий член частки)

Тепер помножимо (-2x^2) на (x^2 + 2x + 3):

-2x^2 * (x^2 + 2x + 3) = -2x^4 - 4x^3 - 6x^2

Після цього віднімемо це від попереднього результату:

(-2x^4 + 8x - 6) - (-2x^4 - 4x^3 - 6x^2) = 4x^3 + 6x^2 + 8x - 6

Тепер ми маємо новий многочлен 4x^3 + 6x^2 + 8x - 6. Повторимо той самий процес:

4x^3 / x^2 = 4x (це третій член частки)

Тепер помножимо (4x) на (x^2 + 2x + 3):

4x * (x^2 + 2x + 3) = 4x^3 + 8x^2 + 12x

Після цього віднімемо це від попереднього результату:

(4x^3 + 6x^2 + 8x - 6) - (4x^3 + 8x^2 + 12x) = -2x^2 - 4x - 6

Тепер ми маємо новий многочлен -2x^2 - 4x - 6. Повторимо той самий процес:

-2x^2 / x^2 = -2 (це четвертий член частки)

Тепер помножимо (-2) на (x^2 + 2x + 3):

-2 * (x^2 + 2x + 3) = -2x^2 - 4x - 6

Після цього віднімемо це від попереднього результату:

(-2x^2 - 4x - 6) - (-2x^2 - 4x - 6) = 0

Тепер результат ділення дорівнює 0, що означає, що ми поділили многочлен вірно. Частка цього ділення - x^3 + 4x^2 + 2.

Объяснение:Gpt chat