1. Бақта жұмыс істеп жүрген Нұрлан мен Самат қалтала- рына алма салып шықты. Олар көшеде Берікті

кезік-тіріп, Нұрлан оған бір алмасын, Самат 2 алмасын бер-ді. Сонда үшеуінің алмаларының саны бірдей болды.Нұрлан мен Саматтың әрқайсысы бақтан неше алмаданалып шыққан?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

Ответ:

нұрланда 4 алма ал саматта 5алма болған

Объяснение:

себебі берікте 2+1=3адма шыкты

Х-1=2+1=У-2

Х-1=3

Х=4

НҰРЛАНДА 4 АЛМА БОЛҒАН

Х-2=3

Х=5

АЛ САМАТТА 5 АЛМА БОЛДЫ БАСЫНДА