Сколькими способами группу с 8 учеников можно распределить для участия в двух олимпиадах, если в

олимпиаде по математике участвует 5 учеников, а в олимпиаде по информатике - три ученика? (Скількома способами групу із 8 учнів можна розподілити для участі у двох олімпіадах, якщо в олімпіаді з математики бере участь 5 учнів, а в олімпіаді з інформатики - три учні?)

Ответы на вопрос

Отвечает Фаткуллина Лера.

Ответ:

С из 8 по 5 * С из 3 по 3 = 8!/(5!*3! )* 3!=(6*7*8)/3! *6 = 56*6 = 336