X^2-4x-21=0дорівнює 7


Ответы на вопрос

Отвечает Шакурова Камила.

Ответ:

X1= -3; X2=7

Объяснение:

Це квадратну рівняння

Х^2-4х-21=0

D (діскрімінант)= b^2-4× a× c= 16-4×1×(-21)=100

X1 = (-b- корінь із D)/2×a= (4-10)/2= - 3

X2= (-b+ корінь із D)/2a=(4+10)/2=7