Дано: f(x)=x2+2. Порівняйте f(0) і f(-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:

f(0) < f(-1)

Объяснение:

f(x) = x^2 + 2

Потрібно підставити значення 0 і (-1) замість x у вираз.

f(0) = 0 + 2 = 2

f(-1) = 1 +2 = 3

3 > 2

f(-1) > f(0)