6(√2+1)/√12-√6 звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу


Ответы на вопрос

Отвечает Поярков Виктор.

Ответ:

Объяснение:

√6²(√2+1)/√2*√6 - √6= √6(√2+1)/√2 - √6= (√12+√6)/√2- √6= √6+√3-√6= √3