Сума двох чисел дорівнює 15, а їх добуток дорівнює 56. Знайдіть ці числа .Будь ласка поможіть дуже

срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Юнаев Никита.

Відповідь:

х+у=15

х*у=56

(15-у)у=56

y=7;8

x= 15-7

x=15-8

x=8;7

Отвечает Задорожняя Лиза.

Відповідь:

8; 7

Пояснення:

Нехай х - 1число, а (15-х) - 2число. Тоді х (15-х)=56

Розкриємо дужки: -х^2+15х-56=0

Розв'яжемо квадратне рівняння. Отримали: 8 і 7.