Гральний кубик підкинули 1 раз .яка ймовірність того що: а)випаде парнне число. а) бильше вид 4

б) що е дильником числа 6

Ответы на вопрос

Отвечает Дударев Даниил.

Ответ:

1)0,5

2)0,333

3)0,5

Объяснение:

а)на гральному кубику парні числа це 2,4,6 тобто 3

взагалі на кубику 6 чисел

P(A)=3/6=0,5

б) більше ніж 4 це числа 5,6, тобто 2 числа

P(A)=2/6=1/3=0,(3)=0,333333

в)дільники числа 6 є 1,2,3

P(A)=3/6=0,5