Складіть систему двох лінійних рівнянь із двома змінними,розв'язком якої є пара чисел x=1,y=7


Ответы на вопрос

Отвечает Лагойко Даша.

x=1\; ,\; \; y=7\; \; \; \Rightarrow \quad \left\{\begin{array}{l}2\cdot 1-1\cdot 7=-5\\15\cdot 1-2\cdot 7=1\end{array}\right\; \; \; \Rightarrow \; \; \; \left\{\begin{array}{l}2x-y=-5\\15x-2y=1\end{array}\right