Дослідіть на парність функцію : 1)f(x)=x^2+2x-4 2)f(x)=6x^3/x^2-9 3)f(x)=1/1-x+1/1+x


Ответы на вопрос

Отвечает Волковысский Александр.

Парною.називається така функція, для якої виконується

f(x)=f(-x)..Починаємо досліджувати.

1)f(-x)=(-x^2)-2x-4=x^2-2x-4

f(-x)≠f(x).Функція непарна, або загального виду.Перевіряти не будемо.

2)f(-x)=6*(-x)^3/(-x)^2-9=-6x^3/x^2-9.

f(-x)≠f(x)

3)f(-x)=1/1+x+1/1-x=1/1-x+1/1+x.

f(-x)=f(x) Функція парна