Розв'яжіть задану нерівність і знайдіть її найбільший цілий розв'язок (x-3)(x+2)≤0


Ответы на вопрос

Отвечает Lemak Vika.

x2-x-6<0

x2-x-6=0

x1+x2=1

x1 · x2=-6

x1=3

x2=-2