Знайдіть суму шістнадцяти перших членів арифметичної прогресії, якщо її перший член дорівнює 1, а

п"ятий член дорівнює 3,4.

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

a1=1

a5=3,4

an=a1+d(n-1)

1+4d=3,4

4d=2,4

d=0,6

 

Sn=((2a1+d(n-1))/2)n

S16=((2*1+15*0,6)/2)*16=88