Допоможіть будь ласка,з поясненнями як розв*язувати Дано двоцифрове натуральне число, сума

квадратів якого=45,якщо до цього числа додати 2 7,то отримаємо число що записане тими самими числами,але у зворотньому напрямку.Знайдіть дане число.

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Азамат.
Х-число десятков,у-число единиц
{x²+y²=45
{10x+y+27=10y+x⇒9x-9y=-27⇒x-y=-3⇒x=y-3
(y-3)²+y²=45
y²-6y+9+y²-45=0
2y²-6y-36=0
y²-3y-18=0
y1+y2=3 U y1*y2=-18
y1=-3 не удов усл
у2=6
х=6-3=3
Ответ число 36