Сума цифр двоцифрового числа дорівнює 15. Якщо до цього числа додати 27, то отримаємо число

записане тими самими цифрами, але у зворотньому порядку. Знайдіть це число.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Артем.

Ответ:

69

Объяснение:

пусть число имеет вид ab

a+b=15                               a+b=15        a+b=15

10a+b+27=10b+a              9b-9a=27    b-a=3

                                                              2b=18

                                                              b=9   a=15-b=15-9=6