Y=2x+4 Знайдіть зворотню функцію.Допоможіть)))


Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.

y=2x+4\Rightarrow y-4=2x\Leftrightarrow \frac{y-4}{2}=x\Rightarrow y^{-1}=\frac{x-4}{2}

Отвечает Кременецкий Вадик.

Відповідь:     y = 1/2 x - 2 .

Пояснення:

      y=2x+4 ;    {  x -----> y     x = 2y + 4 ;    2y = x - 4 ;    y = 1/2 x - 2 .

                        {  y -----> x  

      y = 1/2 x - 2 - шукана обернена функція .