5х²+3х+2=0 , за дискримінантом​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Никита.

Відповідь: рівняння не має коренів.

Пояснення:

5х²+3х+2=0,

D=9-4×5×2=9-40=-31,

D<0.

Дійсних коренів рівняння немає.