21. a) (x−97). y + 0,5, якщо х = 167; у = 18 33'​


Ответы на вопрос

Отвечает Никликина Анастасия.

Ответ:

Перш за все, замінимо значення х і у в формулі:

(x−97) y + 0,5 = (167−97) 18 33' + 0,5

Обчислимо вираз у дужках:

(167−97) 18 33' + 0,5 = 70 18 33' + 0,5

Тепер обчислимо добуток (x−97) y:

(x−97) y = (167−97) 18 33' = 70 18 33'

Замінимо цей добуток у формулі:

(x−97) y + 0,5 = 70 18 33' + 0,5

Отже, відповідь: (x−97) y + 0,5 = 70 18 33' + 0,5.