Подайте у вигляді степеня з основою n вираз (×-4)2,5


Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Слава.

Ответ:

У виразі "(×-4)2,5" основою степені є вираз "(×-4)", а показник степені - 2,5. Оскільки показник степені не є цілим числом, то ми не можемо просто піднести основу до цього показника. Але ми можемо розкласти показник степені на цілу та дробову частини:

(×-4)2,5 = (×-4)2 × (×-4)0,5

Далі, (×-4)2 можна записати як (×-4) × (×-4), тому:

(×-4)2 × (×-4)0,5 = (×-4) × (×-4) × (×-4)0,5

Тепер ми можемо записати основу в вигляді степені з основою n:

(×-4) × (×-4) × (×-4)0,5 = n × n × n0,5 = n^2 × n^0,5 = n^(2+0,5) = n^2,5

Отже, вираз "(×-4)2,5" можна записати у вигляді степені з основою n як n^2,5.

Объяснение: