Допоможіть будь ласка Спростіть вираз: 1) –7a-³b⁹·1 1/7a-⁵b-³? 1 ціла 1/7 не 11/7 2)

(2/3х³у)·(–9/10х-⁵у-¹)

Ответы на вопрос

Отвечает Цыренов Золто.

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)Згрупуємо похилені, множимо коефіцієнти та знімаємо від'ємні степені:

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)Згрупуємо похилені, множимо коефіцієнти та знімаємо від'ємні степені:= (-7 11/7) (a^(-3) a^(-5)) (b^9 b^(-3))

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)Згрупуємо похилені, множимо коефіцієнти та знімаємо від'ємні степені:= (-7 11/7) (a^(-3) a^(-5)) (b^9 b^(-3))= -11 a^(-8) b^6

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)Згрупуємо похилені, множимо коефіцієнти та знімаємо від'ємні степені:= (-7 11/7) (a^(-3) a^(-5)) (b^9 b^(-3))= -11 a^(-8) b^62) (2/3x^3y) (-9/10x^(-5)y^(-1))

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)Згрупуємо похилені, множимо коефіцієнти та знімаємо від'ємні степені:= (-7 11/7) (a^(-3) a^(-5)) (b^9 b^(-3))= -11 a^(-8) b^62) (2/3x^3y) (-9/10x^(-5)y^(-1))Множимо коефіцієнти та знаходимо суму степенів:

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)Згрупуємо похилені, множимо коефіцієнти та знімаємо від'ємні степені:= (-7 11/7) (a^(-3) a^(-5)) (b^9 b^(-3))= -11 a^(-8) b^62) (2/3x^3y) (-9/10x^(-5)y^(-1))Множимо коефіцієнти та знаходимо суму степенів:= (2/3 -9/10) (x^3 x^(-5)) (y y^(-1))

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)Згрупуємо похилені, множимо коефіцієнти та знімаємо від'ємні степені:= (-7 11/7) (a^(-3) a^(-5)) (b^9 b^(-3))= -11 a^(-8) b^62) (2/3x^3y) (-9/10x^(-5)y^(-1))Множимо коефіцієнти та знаходимо суму степенів:= (2/3 -9/10) (x^3 x^(-5)) (y y^(-1))= -6/5 x^(-2) y^0

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)Згрупуємо похилені, множимо коефіцієнти та знімаємо від'ємні степені:= (-7 11/7) (a^(-3) a^(-5)) (b^9 b^(-3))= -11 a^(-8) b^62) (2/3x^3y) (-9/10x^(-5)y^(-1))Множимо коефіцієнти та знаходимо суму степенів:= (2/3 -9/10) (x^3 x^(-5)) (y y^(-1))= -6/5 x^(-2) y^0= -6/5 1 1 (так як x^(-2) = 1/x^2 та y^0 = 1)

1) -7a^(-3)b^9 11/7a^(-5)b^(-3)Згрупуємо похилені, множимо коефіцієнти та знімаємо від'ємні степені:= (-7 11/7) (a^(-3) a^(-5)) (b^9 b^(-3))= -11 a^(-8) b^62) (2/3x^3y) (-9/10x^(-5)y^(-1))Множимо коефіцієнти та знаходимо суму степенів:= (2/3 -9/10) (x^3 x^(-5)) (y y^(-1))= -6/5 x^(-2) y^0= -6/5 1 1 (так як x^(-2) = 1/x^2 та y^0 = 1)= -6/5