Порівняй 2 7/18 і 2 1/2 срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Арина.

Ответ:  7/18 < 9/18.

Объяснение:  Для порівняння двох дробів з числами, спочатку перетворимо їх до спільного вигляду:

2 7/18 = 2 + 7/18,

2 1/2 = 2 + 1/2.

Тепер порівняємо ці числа:

2 + 7/18 і 2 + 1/2.

Обидва числа мають цілу частину 2, тому спочатку порівнюємо дробову частину:

7/18 і 1/2.

Для порівняння дробів, можна знайти їх спільний знаменник. У цьому випадку, спільним знаменником буде 18 (якщо обидва числа мають знаменник 18, то їх можна порівнювати за чисельниками):

7/18 < 9/18.

Отже, 7/18 менше за 1/2.

Тепер, порівнюючи 2 7/18 і 2 1/2, ми бачимо, що 2 7/18 менше за 2 1/2.