(2a-b)²-(2a+b)(2a-b)​


Ответы на вопрос

Отвечает Печёнкин Олег.

Ответ:  -4ab

Объяснение:  Щоб розв'язати вираз (2a - b)² - (2a + b)(2a - b), спростимо його крок за кроком:

Піднесемо (2a - b) до квадрата:

(2a - b)² = (2a - b)(2a - b) = 4a² - 2ab - 2ab + b² = 4a² - 4ab + b².

Розкриємо дужки в (2a + b)(2a - b) за допомогою різниці квадратів:

(2a + b)(2a - b) = (2a)² - (b)² = 4a² - b².

Тепер віднімемо (2a + b)(2a - b) від (2a - b)²:

(2a - b)² - (2a + b)(2a - b) = (4a² - 4ab + b²) - (4a² - b²).

Розподілимо знак "мінус" на обидва доданки в дужках на правій стороні:

(4a² - 4ab + b²) - (4a² - b²) = 4a² - 4ab + b² - 4a² + b².

Зведемо подібні члени:

(4a² - 4a²) + (b² - b²) - 4ab = 0 + 0 - 4ab = -4ab.

Отже, вираз (2a - b)² - (2a + b)(2a - b) дорівнює -4ab.