Відомо, що х1 і х2 - корені рівняння x^2 - 9x + 6 = 0. Не розв'язуючи рівняння знайдіть значення

виразу х^2 1 + x^2 2 БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Хребтищева Соня.

По теореме Виета: \tt x_1+x_2=9 и \tt x_1x_2=6. Рассмотрим сумму квадратов корней:

\tt x_1^2+x_2^2=(x_1+x_2)^2-2x_1x_2=9^2-2\cdot 6=69

Ответ: 69.