5. Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) добуток суми і різниці чисел - 15 і -17;​


Ответы на вопрос

Отвечает Елсукова Есения.

Відповідь:     - 64 .

Пояснення:

    5.  (- 15 + (- 17 )) * (- 15 - (- 17 )) = (- 15 )² - (- 17 )² = 225 - 289 = - 64 .