3.13. Екі кесіндінің қосындысы 6 см-ге тен, ал олардың айырымы 2 см. Кесінділердің ұзындығын табын

дар​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Галина.

Ответ:

1-4см 2-2см себебі ..,.,..............,......


Отвечает Декань Вова.

Ответ: 4 см, 2 см

Объяснение:

а+в=6(1)

а-в=2(2)

(1)+(2)=> 2a=8=>a=4, в=6-4=2