Арифметикалык прогрессиянын бырыншы мушесы 5.6 тен ал айырымы -1.5ке тен осы прогресиянын 15 шы

мушесын табындар

Ответы на вопрос

Отвечает Карпук Лєра.
А15=5,6+14×(-1,5)=5,6-21=-15,4