Сума двох чисел дорівнює 12. Відомо, що перше число у 2 рази більше за друге. Укажіть систему

рівнянь, яа відповідає умові задачі, якщо x-перше число, а y-друге. ПЖ ДОПОМОЖІТЬ ЗРОБИТИ, І З ПОЯСНЕННЯМ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

Відповідь:

Х + У = 12

Х = 2У

Пояснення:

Позначимо перше число як Х, а друге - як У.

Сума двох чисел дорівнює 12.

Х + У = 12

Відомо, що перше число у два рази більше за друге.

Х = 2У

Отримаємо систему з двох рівняннь:

Х + У = 12

Х = 2У