Знайти суму п'яти перших членів геометричної прогресії, якщо b1=0,6, q=2


Ответы на вопрос

Отвечает Сотникова Екатерина.

S_{5}  = \frac{b_{1} (q^{n}-1) }{q-1} =\frac{0.6(2^{5}-1) }{2-1} = 0.6 * 31 = 18.6