Знайдіть площу фігури обмеженої лініями: у= 0; х = 2; x = 4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуль Карина.

Ответ:

Фігура обмежена лініями у = 0, х = 2 та х = 4 утворює прямокутник.

Довжина прямокутника = x2 - x1 = 4 - 2 = 2

Ширина прямокутника = y2 - y1 = 0 - 0 = 0

Площа прямокутника = довжина * ширина = 2 * 0 = 0.

Таким чином, площа фігури, обмеженої лініями у = 0, х = 2 та х = 4, дорівнює 0.

Объяснение: