Знайдіть нулі функції y=x+6x-16


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.
Y=0 , так як іде перетин з віссю ox x²+6x-16=0 D= 6^2-4*1*(-16)=36+64=100 X1=(-6+10):2=2 X2=(-6-10):2=-8 нулі функції (2;0),(-8;0)