Арифметичну прогресію задано формулою n-го члена a=4 - 8n. Знайдіть різницю цієї прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Саша.

A1=4-8=-4
a2=4-16=-12
d=a2-a1=-12-(-4)=-8