На складі було 1500 м кубічних березберезових і соснових дров. За перший місяць використали 15 %

соснових і 20% березових дров, а разом- 270м кубічних. Скільки соснових в березових дров окремо було на складі?

Ответы на вопрос

Отвечает Нуралиева Нигора.

Ответ:

Объяснение:

Нехай соснових дров було х,а березових дров  у.Тоді разом їх було

х+у=1500 м³Використали соснових 15%,переведем в десятковий дріб 15/100=0,15.20% березових дров ,переведем в десятковий дріб 20/100=0,2.Це означає,що соснових дров використали 0,15х,а  березових дров 0,2у.   0,15х+0,2у=270 м³.

Складаємо та вирішуємо систему рівнянь.

х+у=1500

0,15х+0,2у=270

 

 х=1500-у

 0,15х+0,2у=270

0,15(1500-у)+0,2у=270

225-0,15у+0,2у=270

0,05у=270-225

0,05у=45

у=45:0,05

у=900 м²-березових дров,

х=1500-900=600 м²-соснових дров.