Даю 20 балов Маса чавунної заготовки 18 кг. Яку найменшу кількість таких заготовок треба взяти,

щоб відлити 41 деталь по 16 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Кальник Роман.

Ответ:

37 заготовок

Объяснение:

16*41=656 (кг) маса деталей

656:18=36 4/9  = 37 (заготовок) треба взяти