Розкладіть на множники a³-64​


Ответы на вопрос

Отвечает Телегин Павел.

Объяснение:

1) Представити у вигляді ступеня:

 {a}^{3}  -  {4}^{3}

2) Розкласти вираз на множники:

(a - 4) \times ( {a}^{2}  + a \times 4 +  {4}^{2} )

3) Позбутися від знаків множення. Обчислити ступінь:

(a - 4) \times ( {a}^{2}  + 4a + 16)