Скільки членів містить геометрична прогресія 1; 2; 4;...; 128?


Ответы на вопрос

Отвечает Гулян Инесса.

Ответ:

8

Объяснение:

b_1=1;b_2=2;b_3=4;b_n=128

q=b_2:b_1=2:1=2

b_n=b_1*q^{n-1}

1*2^{n-1}=128

2^{n-1}=128=2^7

n-1=7;n=7+1; n=8