геометрична прогресія складається з шести членів сума перших трьох її членів дорівнює 10,5:а сума

останніх членів 84 знайдіть прогресію​ пожалуста поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

Объяснение:

геометрична прогресія складається з шести членів сума перших трьох її членів дорівнює 10,5:а сума останніх членів 84 знайдіть прогресію

формула n-го члена геометрической прогрессии:

></p>              <h3>b₁+b₂+b₃=b₁+b₁·q+b₁·q²=b₁(1+q+q²)=10,5                   (1)</h3>              <h3>b₄+b₅+b₆=b₁·q³+b₁·q⁴+b₁·q⁵=b₁q³(1+q+q²)=84           (2)</h3>              <h3>разделим (2) на (1)</h3>              <h3>получим, что q³=8; значит q=2</h3>              <h3>найдем из (1)  b₁=10,5:(1+q+q²)=10,5:(1+2+2²)=10,5:7=1,5</h3>              <h3>b₁=1,5</h3>              <h3>b₂=1,5·2=3</h3>              <h3>b₃=3·2=6</h3>              <h3>b₄=6·2=12</h3>              <h3>b₅=12·2=24</h3>              <h3>b₆=24·2=48</h3>              <h3>О т в е т: 1,5; 3; 6; 12; 24; 48</h3>              <p></p>              </div>                                        <div class= 0 0