Знайти суму чотирьох перших членів геометричної прогресії якщо б 4 = 1000 B5 = 10000​


Ответы на вопрос

Отвечает Шелепов Андрей.

Ответ: S₄=1111.

Объяснение:

b₄=1000     b₅=10000    S₄=?

q=b₅/b₄=10000*1000=10

b₄=b₁q³=1000

b₁*10³=1000

b₁*1000=1000  |÷1000

b₁=1.

S₄=1*(10⁴-1)/(10-1)=9999/9=1111.