Туристи проїхали 1000 км. 9 годин вони їхали поїздом і 5 годин автобусом. Знайдіть швидкість поїзда

якщо вона на 10км/год більша за швидкість автобуса.Срочно!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

х км/ч - скорость автобуса

(х+10) км/ч - скорость поезда

9*(х+10) + 5*х = 1000

9х + 90 + 5х = 1000

14х = 1000 - 90

х = 910 : 14

х = 65 (км/ч) - скорость автобуса

65+10 = 75 (км/ч) - скорость поезда