Туристи проїхали 640 км, 7 год вони їхали поїздом і 4 год-автобусом, Знайдіть швидкість поїзда,

Якщо вона на 5 км/год більша за швидкість

Ответы на вопрос

Отвечает Сметанин Дмитрий.

Ответ: швидкість поїзда 60км/ч.

Объяснение:

Нехай швидкість поїзда - х.      ⇒

7*x+4*(x-5)=640

7*x+4*x-20=640

11*x=660  |÷11

x=60.