Срочноооо!!!! До просушки вологість зерна складала 23% а після 12%. На скільки зменшилась вага

зерна після просушки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Нехай спочатку зерно важило 1 од. Тоді води в ньому було 1 \cdot \dfrac{23}{100}=0{,}23 од.

Після просушки води стало 1 \cdot \dfrac{12}{100}=0{,}12 од. Тобто кількість води зменшилася на 0{,}23-0{,}12=0{,}11 од. Тоді вага зерна зменшилася на ту саму кількість.

Відповідь: на 0,11 од.