Розв*яжіть систему рівнянь: |x^2-y^2=16 |x+y=8


Ответы на вопрос

Отвечает Бакыткызы Айжан.

Розв'язання:

x²-y²=16

x+y=8

З другого рівняння:

x+y=8⇒x=8-y

Підставимо це у перше рівняння:

(8-y)²-y²=16

64-16y+y²-y²=16

-16y=16-64

-16y=-48I:(-16)

y=3

Підставляємо у попереднє рівняння:

x=8-3

x=5

Відповідь:

(5;3)