Обчисли значення коефіцієнта a у рівнянні ax+8y=20, якщо відомо, що графічним розв'язком системи

рівнянь є пара чисел: (−4;−4).

Ответы на вопрос

Отвечает Гринишина Алина.

Объяснение:

a \times  - 4 + 8 \times  - 4 =  \\  =  - 4a +  - 32 =  \ =  \ \\  \ \\  = 36a