Знайдіть значення змінної для якого рівні вирази: 0,9-x i 3,6-0,1x.Дай 20 балов Будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Дмитрий.

Ответ:

0,9-х=3,6-0,1х

-х+0,1х=3,6-0,9

-0,9х=2,7

х=2,7/-0,9

х=-3