Знайди точку перетину графіків, заданих формулами y=1,5x і 2y+2x=33 , без побудови.


Ответы на вопрос

Отвечает Грекова Екатерина.

\left\{\begin{array}{l}y=1,5x\\2y+2x=33\end{array}\right\; \; \left\{\begin{array}{l}y=1,5x\\3x+2x=33\end{array}\right\; \; \left\{\begin{array}{l}y=1,5x\\5x=33\end{array}\right\; \; \left\{\begin{array}{ccc}y=9,9\\x=6,6\end{array}\right\\\\\\Otvet:\; \; (\, 6,6\; ;\; 9,9\, )\; .

Отвечает Тарасова Катарина.

Відповідь:

2*1.5х+2х=33 5х=33 х=6.6 у=1.5*6.6=9.9

Пояснення: