Розв'яжіть систему рівнянь графічно 3x-4y=2, 2x+y=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Рекуненко Денис.

Ответ:

(2;1)

Объяснение:

3x-4y=2

y=(3x)/4-1/2

(-2;-2),(6;4)

2x+y=5

y=5-2x

(0;5),(4;-3)