Решить уравнение √(3x-2)=4-x


Ответы на вопрос

Отвечает Янышева Вика.

Ответ:

х1=2 , х2=9

Перетворимо рівняння : піднесемо до квадрату ліву і праву частини, отримаємо: х²-8х+18=0  вирішуємо , знайдемо дискриминант , який дорівнює √49=7    х1=-11+7/2=2     х2=-11-7/2=9

Объяснение: